RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ići dole
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca Empty Dio Brandova Kuca

Pon Dec 10, 2018 11:11 pm
Kuca Dio Branda

Dio Brandova Kuca Building+Anime+Landscape+01


Poslednji izmenio Dio Brando dana Pet Jan 04, 2019 10:17 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca Empty Re: Dio Brandova Kuca

Pon Dec 10, 2018 11:19 pm
(posle par minuta izvesnog traganja, nailazim na kucu za prodaju, obilzim par krugova oko nje, pogledah dvoriste, pomalo I unutra, kuca mi se jako svidela, nazvao sam prodavca I dogovorio se za cenu, kad smo zavrsili nas dogovor, usao sam u kucu, legao u krevet I opustio se)..
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca Empty Re: Dio Brandova Kuca

Pon Dec 10, 2018 11:23 pm
(neko vreme sam lezao u svome krevetu I razmisljao o stvarima, sta ja radim u ovom selu uopste? Da li je moj put bio vredan ovoga? Da li ce se sve ovo ikada isplatiti, razbisljao sam o mnogim planovima za buducnost koje nikako ne bih smeo odkriti javnosti, kada sam sve smislio I osmislio, odlucio sam da procitam jos neku knjigu o ratovanju, jer sam takve najvise gotivio)
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca Empty Re: Dio Brandova Kuca

Pon Dec 10, 2018 11:29 pm
(par sati kasnije, procitao sam jos jednu knjigu, ostavio sam je na svome stolu, I malo izasao napolje na svez vaznuh, u trenutku sa neba padose mrak, uzeo sam I malo sam se prosetao ulicom, shatio sam da mi se kuca nalazi maltene na kraju sela, obisao sam jos par ulica I istrazivao okolinu, rasirio se I vratio kuci, zatim I legao da zaspim)
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca Empty Re: Dio Brandova Kuca

Pon Dec 10, 2018 11:37 pm
(posle par sati po meni potpuno nepotrebnog spavanja, ustajem iz svojeg drvenoga kreveta I pocinjem sa treningom, sat ipo vremena posle toga, doruckujem, I izlazim napolje u dvoriste vezbajuci za svoj nadolazeci genin ispit)
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca Empty Re: Dio Brandova Kuca

Uto Dec 11, 2018 11:18 pm
(posle par sati treninga snage I izdrzljivosti, usao natrag u svoju kucu, otisao u kuhinju I nesto prezalogajio, da bih povratio snagu, inace bih ubrzo utonuo u san, vratio sam se u svoju sobu i uzeo jos jednu novu knjigu da citam)..
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca Empty Re: Dio Brandova Kuca

Uto Dec 11, 2018 11:20 pm
(par sati kasnije, kad je dosla ponoc, ostavio sam svoju knjigu I legao dada spavam, kada sam rano ujutru ustao, oko sedam sati kao I obicno, ponovo sam poceo trenirati, ali ovoga puta su to bili juscui koje sam naucio na akademiji)..
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca Empty Re: Dio Brandova Kuca

Uto Dec 11, 2018 11:22 pm
(kada sam zavrsio trening usao sam u kucu, kao I obicno nesto pojeo, I otisao natrag u svoju sobu, nije ostalo jos mnogo dobrih knjiga koje nisam procitao, te sam pomislio da razvijem neki novi hobi, par minuta kasnije, odlucio sam da to bude crtanje)..
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca Empty Re: Dio Brandova Kuca

Uto Dec 11, 2018 11:26 pm
(uzeo sam jedno pero, nesto mastila I papir, malo posle toga uzeo I da crtam, prvih par minuta bili mi je jako dosadno, ali su mi ostale minute crtanja brzo prosle, nisam ni primetio a vec je pao mrak, legao sam da spavam jer mi je potrebno najmanje sedam sati sna, ostavio sam sve obaveze za sutra I utonuo u san)
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca Empty Re: Dio Brandova Kuca

Sre Dec 12, 2018 11:43 pm
(ustao sam ponovo oko sedam sati, pogledao kroz prozor, nisam jos dugo gledao jer mi je sunce uletalo u oci, okrenuo sam se I shvatio da bi valjalo da sredim malo sobu, ipak sam nedavno stigao, bacio sam se na posao I sredio je u trenutnu)..
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca Empty Re: Dio Brandova Kuca

Sre Dec 12, 2018 11:46 pm
(nisam od ljudi koji voli da trosi vreme na gluposti, kada sam zavrsio otisao sam do kuhinje I spremio dorucak, neko vreme sam se premisljao, da li da spremim kajganu, ili da jedem hleb I da se nagruvam, odlucio sam da to bude hleb, kada sam jeo izasao sam napolje da treniram)..
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca Empty Re: Dio Brandova Kuca

Sre Dec 12, 2018 11:48 pm
(u trenutku izlaska napolje nisam vise mogao izdrzati pa sam se vratio u kucu, sunce je bilo prejako, a I bilo je prevruce, bacio sam se na crtanje I citanje nekih bezveznih knjiga kako bih utolio zedj za treningom, vec sam dovoljno krupan da mogu da bijem decu po akademiji, I kad sam vec kod nje, mogao bih da odem na neki cas, valjalo bi)..
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca Empty Re: Dio Brandova Kuca

Sre Dec 12, 2018 11:50 pm
(kada je doslo podne, oko nekih dva sata, sunce se smirilo I moglo se izaci napolje, ovoga puta malo sam se bavio meditacijom iako sam znao da ce to biti cisto gubljenje mojeg vremena, a ono je jako vazno u zivotu jednog coveka, ili cak I ninje, posle sat vremena izasao sam iz dvorista I uputio se ka akademiji)..
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca Empty Re: Dio Brandova Kuca

Uto Dec 25, 2018 11:28 pm
(konacno sam se vratio sa akademije i svog zimskog sna, izuo sam svoje seksi cipele i pljunuo negde sa strane kao klasicni klosar, zatim seo u fotelju i poceo igrati sah sam s sebe)..
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca Empty Re: Dio Brandova Kuca

Uto Dec 25, 2018 11:30 pm
(posle par sati vezbanja svog mozga otisao sam do spavace sobe gde sam seo na stolicu i malo poceo da crtam, u pocetku mi je bilo zanimljivo ali sam se ubrzo smorio i legao da spavam)..
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca Empty Re: Dio Brandova Kuca

Uto Dec 25, 2018 11:37 pm
(ustao sam ponovo u sedam sati i poceo raditi ritual svom najdrazem bogu Panteonu, bogu svetlosti i istine, izasao sam napolje, udahnuo svez vazduh, razgibao se, te polako poceo sa svojom najdrazom stvari, treningom)..
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca Empty Re: Dio Brandova Kuca

Uto Dec 25, 2018 11:46 pm
(prvo sam uradio par stotina sklekova, trbusbjaka i ostalih vezbica, zatim sam se bacio na neke vezbice za ramena i trapez, par sati kasnije skupio sam snage da odem do kuce i legnem u krevet da se malo odmorim)..
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca Empty Re: Dio Brandova Kuca

Čet Dec 27, 2018 10:39 pm
(u sred mojeg odmora, cuo sam lupnjavu o svoja drvena vrata, brzo sam ustao i otisao do istih, kad sam ih otvorio, ugeldao sam nesto veoma cudno, nesto sto me je zaintrigiralo, ugledao sam svinju, da, verovali ili ne, svinju, tacno ispred svojih vrata, jednostavno nisam obracao paznju pa sam i zatvorio ista, bilo me je briga)..
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca Empty Re: Dio Brandova Kuca

Čet Dec 27, 2018 10:46 pm
(neverovatano iritiracuj zvuk lupanja o vrata me je razljutio, nisam vise mogao da sedim u kuci, naglo sam otvorio vrata i prodrao se na prase, ili svinju, sta god to bilo, u tom trenutku on ili ona krenulo je da place)

Dio Brandova Kuca Accel_world_01_3

(nisam vise mogao da gledam to kako place, pa sam stvorenje uveo u kucu, nisam mogao da joj smislim ime, pa sam je jednostavno nazvao vepar)..
Dio Brando
Dio Brando
Chunin
Chunin

Dio Brandova Kuca Empty Re: Dio Brandova Kuca

Čet Dec 27, 2018 10:50 pm
(posle par eksperimenata s prasetom utvrdio sam da je musko, znaci vepar, hm, Vepar I Dio Brando spasili svet, amm, ne znam bas da li je dovoljno kul, hah, sta ces, vepar jedno vreme nije prestajao da place, tako da sam mu dao nesto da jede, idalje nisam verovao da se u selu pojavila svinja, ili prase, uzeo sam i ja nesto da jedem, te malo razmislio o tome da odem na neku misiju s veprom, mozda mi bude zanimljivo)..
Sponsored content

Dio Brandova Kuca Empty Re: Dio Brandova Kuca

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu