RPG Balkan Anime Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zadnje teme
Harutova kucaSub Maj 16, 2020 7:16 pmHaruto
Park MuzaiČet Feb 20, 2020 5:31 pmLuLee
treba mi pomoc admini pomoziteUto Apr 16, 2019 9:40 pmHagoromo Otsutsuki
Kishov genin ispit..Uto Feb 12, 2019 9:12 pmKisho
Teren Za TreniranjeUto Feb 12, 2019 12:36 pmKakashi
Chill u parku..Pon Feb 11, 2019 4:31 pmKakashi
Dvorac ( Ikari )Ned Feb 10, 2019 10:10 pmNSW Game Master
Glavna Ulica KonoheNed Feb 10, 2019 12:47 pmKakashi
Kishova kucaSub Feb 09, 2019 12:52 pmKisho
Ulaz U SeloSub Feb 09, 2019 12:27 pmKisho
Mizuova kućaPon Feb 04, 2019 12:52 pmMizu
Putovanje (Oblast 14)Pon Feb 04, 2019 12:34 pmMizu
Šuma NairoPon Feb 04, 2019 12:29 pmMizu
Zid Sa MisijamaSub Feb 02, 2019 5:53 pmMamoru Senju
Putovanje (Oblast 19)Pet Feb 01, 2019 7:56 pmMizu
Putovanje (Oblast 20)Pet Feb 01, 2019 7:53 pmMizu
Kakashijeva kucaČet Jan 31, 2019 8:36 pmKakashi
Kakashijev genin ispitČet Jan 31, 2019 7:44 pmLuLee
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:23 pmNSW Game Master
Kisho kao daj klan lolPon Jan 28, 2019 6:17 pmKisho
Prijava za S Jounin ispiteNed Jan 27, 2019 1:23 pmHisoka
Meisou no Samurai ParkSub Jan 26, 2019 2:10 pmMamoru Senju
Prijave za Jounin ispiteSub Jan 26, 2019 1:21 pmKenshin Himura
Jounin ispit (Mamoru)Sub Jan 26, 2019 11:06 amLuLee
Hisoka Vs Dio BrandoSub Jan 26, 2019 10:36 amHisoka

Ići dole
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Mamoru VS Shinrai Empty Mamoru VS Shinrai

Pon Dec 24, 2018 10:56 pm
Ovde ce se odraditi borba za Chunin ispit. Nije bitna pobeda, vec da se pokazete da znate, za Chunin rank. Nema roleplay prednosti, inventar prijavite, kod Luleeta, sam ako se borite sa njim, u tom slucaju, posaljite inventar, Mivu ili Pneumi. Jedan od vas baca opciju Uspeh/Neuspeh, ako dobije uspeh, on igra prvi, ako dobije neuspeh, igra drugi.

Srecno, i paziljivo se borite.
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Mamoru VS Shinrai Empty Re: Mamoru VS Shinrai

Uto Dec 25, 2018 8:14 pm
ja cu bacati opciju jer ovaj place na discordu da on ne baca vec ja...
NSW Game Master
NSW Game Master
Administrators
Administrators

Mamoru VS Shinrai Empty Re: Mamoru VS Shinrai

Uto Dec 25, 2018 8:14 pm
Član 'Shinrai' je izvršio sledeću akciju : RP OPCIJE


'Uspeh/Neuspeh' :
Mamoru VS Shinrai Neuspeh
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Mamoru VS Shinrai Empty Re: Mamoru VS Shinrai

Uto Dec 25, 2018 10:09 pm
Stigli su na teren, borba chuunin ispita samo što nije počela. Teren beše neutralan a dva šinobija su se suočila, Mamoru na jednoj strani a Shinrai na drugoj strani. Ubrzo je naglašen početak borbe, tada je Mamoru izvadio jednu dimnu bombu i bacio je da Shinraievo vidno polje dovoljno zamuti.

Mamoru VS Shinrai LACBFPP
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Mamoru VS Shinrai Empty Re: Mamoru VS Shinrai

Uto Dec 25, 2018 10:27 pm
Izlazim iz dima i palim senzor

Mamoru VS Shinrai SbMGU3O



otkrij ako imas nesto, onda cu nastaviti post
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Mamoru VS Shinrai Empty Re: Mamoru VS Shinrai

Uto Dec 25, 2018 11:29 pm
skriveni otkrivam:
Shinrai
Shinrai
Chunin
Chunin

Mamoru VS Shinrai Empty Re: Mamoru VS Shinrai

Sre Dec 26, 2018 1:12 am
(NASTAVLJAM POTEZ)

KADA SAM STIGAO NA MESTO GDE SE TREBALA ODRZATI NASA BORBA SAZNAO SAM DA SE MOJ PROTIVNIK ZOVE MAMORU JER NAS JE NEKI STARAC NAJAVIO PRE NEGO STO JE STARAC NAGLASIO DA JE BORBA POCELA POZDRAVIO SAM SVOG PROTIVNIKA I POZELEO MU SRECU

Hmmm...
srecno momce...

MOMAK NIJE OBRATIO PAZNJU NA MENE A ONDA JE BORBA POCELA OCEKIVAO SAM DA CE ME NAPASTI JER JE NAGLO KRENUO PRE MENE ALI SE POVUKAO TE BACIO DIMNU BOMBU UPALIO SAM SENZOR KAKO BI VIDEO STA RADI PRIMETIO SAM DA IZ ZEMLJE POLAKO RASTE NEKO KORENJE ALI NISAM TOLIKO OBRATIO PAZNJU NA TO URADIO SAM PAR TEHNIKA A ONDA BACIO 6 KUNAI-A I 4 SHURIKENA NA NJEGA U NADI DA CE GA TO OBORITI  

Mamoru VS Shinrai 3wX9KYO

Mamoru VS Shinrai IcwyHyF

Mamoru VS Shinrai 4o1QoU8

Mamoru VS Shinrai YkxP2m8 x6

Mamoru VS Shinrai FntNNxq x4

(10+64+32=106  NA TEBE IDU 6 KUNAIA OD PO 106 DMG-A I 4 SHURIKENA OD PO 106 DMG-A  TAKODJE 16 ZAG DMG PO SHURIKENU/KUNAI-U)

(BRZINA 32 PRECIZNOST 32)

HP 200/200
EN 200/100
CH 450/100
Mamoru Senju
Mamoru Senju
Jounin
Jounin

Mamoru VS Shinrai Empty Re: Mamoru VS Shinrai

Sre Dec 26, 2018 1:45 am
(Pošto se nisi odbranio od mojih korenja niti stuna od korenja, ti si stunovan, zbog tog stuna ne možeš ništa da odradiš pa te eksplodirajuća sfera pogađa, što znači da si gotov. Ali sam napravio grešku tokom skrivenog jer sam postao za naredni potez a i nisam dodao karticu za pasivnu, a stavio je ne stavio ona se aktivira.)

U dimu, dok je Shinrai pokušao da se nekako izvuče iz istog, krenuo je da se sa tog mesta pomeri. Međutim sreća mu ne beše naklonjena te su iz zemlje iznikli razni koreni drvenog stila koji su svoj opseg širili na sve strane dok se čitav teren nije ispunio njima, a polazna tačka im beše Mamoruov unutrašnji krug na kom je stajao. Ceo teren je poprimio temu drvenog stila, s Shinrai se pokušao izvući ali korenima nije uspeo pobeći, uhvatili su ga za sva četiri uda i zarobili ga u potpunosti i ne dajući mu prostora za odbranu a kamoli za napad. Za to vreme dok je bio zarobljen silnih jedanaest velikih korenja su se ka njemu približavali veoma brzo i kada su mu se približili, napali su ga jako. U tim trenucima snažnih napada tih korenja jedna sfera se približavala poprilićno brzo i išla je u pravcu Shinraia koji je i dalje bio vezan. Silina svih korenja i same sfere koja poseduje efekat eksplozije su Shinraia snažno pogodili. Šteta je bila tako jaka da je Shinrai izgubio svest i pao onesvešćen na zemlju.
LuLee
LuLee
Administrators
Administrators

Mamoru VS Shinrai Empty Re: Mamoru VS Shinrai

Sre Dec 26, 2018 1:51 am
E ovako, sto se tice skrivenog, progledacu ti Mamoru kroz prste, jer si shvatio da si pogresio, i na kraju je dobro ispalo. Ovo cu ti oprostiti jer je chunin ispit, te ja rank Chunina ne shvatam necim velikim, tako da to nije problem, bitno je da si izvukao pouku iz toga, takodje ti ovaj poslednji dugacki post, vadi prosek, kao i pobeda.

Polozio si.

Sto se tice tebe Shinrai, rp ti je katastrofalan, ovo sto si uradio, nakon sto si otkrio sta je skriveni, je zaista tuzno, nije veze s vezom imalo, iskreno ni sam ne znam, kako bi se branio od toga, ali ko ti je kriv kada za prvi skill uzimas samurai.

Pao si.
Sponsored content

Mamoru VS Shinrai Empty Re: Mamoru VS Shinrai

Nazad na vrh
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu